משחקי Wii להורדה

Xenoblade Chronicles [Wii]

Xenoblade Chronicles [Wii] להורדה

להילחם על הישרדות בעת סיור המרחבים העצומים של כוכב לא ידוע שבו כל דבר שאתה רואה הוא נגיש ב Xenoblade Chronicles X , בלעדי ל– Wii U. במדע בדיוני זה , הרפתקה דרך עולם פתוח חלק, ושלד חיצוני רובוטי טייס ענק ​​הידוע בשם Skells לחקור את כוכב הלכת ולהילחם נגד איומים מכל הגדלים. כאשר כדור הארץ נהרס במהלך מלחמה בין שני גזעים חייזרים מאוד מתקדמים, השרידים האחרונים של האנושות נאלצו לפנות את כדור הארץ . לאחר הפלגה במרחבי החלל במשך שנים בחיפוש אחר הבית חדש מתאים, על ספינת החלל White Whale , שנחתה נחיתת חירום על כוכב ענק ומסתורי מלאים באיומים ידועים, הידוע בשם מירה. עכשיו, חודשים אחרי ההתרסקות של הWhite Whale, ההרפתקה שלך עומדת להתחיל.

Mario Kart [Wii]

Mario Kart [Wii] להורדה

מריו Kart Wii הוא משחק מירוץ עבור קונסולת ה- Wii. זוהי הגרסה השישית בסדרת מריו קארט המרכזית והשמונה הכוללת. מריו Kart Wii כולל תכונות חדשות כגון קורס מרוצים חדש יחד עם קורסים אחרים שהופיעו בעבר משחקי מריו Kart, כמו קודמו מריו Kart DS. הוא כולל גם משחק קלאסי וחדש מריו Kart, כמו כן גם גדלה אפשרות מספר השחקנים עבור כל מירוץ. מריו Kart Wii גם מציג את השימוש של קיבולת האופניים המשתנות יחד עם karts המסורתית. גם מצבי משחק חדשים נוכחים במשחק כגון גרנד פרי, נגד, קרב, משפט הזמן, רבים מהם עשו שימוש חיבור Wi-Fi של נינטנדו לפני ההפסקה שלה עבור משחקים מקוונים ברחבי העולם.

Just Dance 2016 [Wii]

Just Dance 2016 [Wii] להורדה

תרקדו לצלילי "Uptown Funk" של מארק רונסון בכיכוב ברונו מארס ונועו לקצב של "All about That Bass" מאת מייגן טריינור – Just Dance 2016 כוללת רשימת שירים מדהימה עם אנימציות מרהיבות ויצירתיות מאי פעם. הצטרפו למעל 100 מיליון שחקנים ותרקדו לקול צלילי השירים האהובים עליכם. כל מה שצריך על מנת לשחק הוא סמארטפון וקונסולת דור חדש.הורידו את היישום Just Dance Controller לסמארטפון מבוסס iOS, אנדרואיד או Windows Phone והטלפון יעקוב אחר תנועות הריקוד שלכם. בקרו ב- justdancegame.com/app לפרטים נוספים.

Inazuma Eleven Go Strikers [Wii]

Inazuma Eleven Go Strikers [Wii] להורדה

משחק כדורגל אנרגטי שבו כל שחקן חמוש במגוון מהלכים כדי להכניס את הכדור עמוק לתוך החלק האחורי של הרשת. מצבי המשחק כוללים התאמות אישיות עבור שחקן בודד או משחק מרובה משתתפים כמו טורנירים שכוללים עד שמונה קבוצות ומוד קמפיין.

New Super Mario Bros [Wii]

New Super Mario Bros [Wii] להורדה

Super Mario bros הגיע לקונסולת ה-Wii. מלבד מספר שינויים אחדים במשחק, הוא פועל בדיוק כמו המשחק סופר מריו הדו מימדי (2D). מה עוד תצטרכו לדעת? שזה פשוט המשחק מריו הקלאסי.

Dragon ball Z: Budokai Tenkaichi 3 [WII]

Dragon ball Z: Budokai Tenkaichi 3 [WII] להורדה

Dragon Ball Z: Budokai היא אולי הסדרה הפופולרית ביותר מסוגה היום, אי שם בין פוקימון לאינוישה. כבר במסך הראשי ניתן לשים לב לגיוון הרחב. יש חמישה מצבי משחק: הראשון שבהם, ואולי העיקרי, הוא "שערי קרב ה-Z". מיסטר פופו השחור (אני חושד שהוא פליט מ"ברבאבא") מספר לנו שהוא שומר המקדש, בו חצובים שערי זיכרון המכילים את כל הקרבות הגדולים של לוחמי כדורי-הדרקון. מצב נוסף הוא "אליפות עולמית": ניגשים לטורניר קלאסי בשיטת הסולם, שנערך בזירת גלדיאטורים ענקית. בניגוד לקרבות בשערי-הקרב, כשלון אחד מוציא אתכם מהתחרות – מה שהופך את המצב למאתגר הרבה יותר. למי שרוצה להתכונן, יש כמובן מצב "אימונים" שבו ניתן לערוך את אותו קרב עשרות פעמים, לשלב יריבים וללמוד טכניקות. מצב משחק נוסף הוא מצב סולם: התחילו ברמה המאה, וצברו והפסידו נקודות נסיון עם כל קרב.