תוכנות להורדה

Roxio Easy CD & DVD Burning

Roxio Easy CD & DVD Burning להורדה

Roxio Easy CD & DVD Burning זוהי תוכנת צריבה לדיסק CD ולדיסק DVD ישירות מן שולחן העבודה שלכם. פשוט גררו אל תוך התוכנה את קבצי המוזיקה,התמונות והוידאו מתוך שולחן העבודה או תיקייה במחשבכם. צרו בתוכנה דיסק בהתאמה אישית: תמונות, וידאו או מוזיקה והתחילו בצריבה.

Everest Ultimate Edition 5.50.2100

Everest Ultimate Edition 5.50.2100 להורדה

מהדורת Everest Home Edition מספקת למשתמשים עוצמה ושימושיות יוצאי דופן מעבר לעובדה שהיא ממש מהירה ופשוטה לשימוש. זוהי התוכנה הזמינה לאבחון מחשב הטובה ביותר, למרות שהתוכנה המקורית הופסקה לפני שנים רבות. ישנה גם מהדורה נוספת בשם Everest Ultimate Edition אשר ידועה בבדיקות המעולות ובשירות תיוג נושאים.

על ידי לחיצה אחת תוכל למצוא את כל מה שקשור לכל רכיב הכלול בחומרה של המחשב שלך. התוכנה גם נותנת דו"ח אבחון מלא לגבי הביצועים של ההתקנים השונים במחשב. חלק מהשינויים האחרונים בתוכנה כוללים תמיכה מוגברת במעבדי AMD ואינטל (Intel), תמיכה מוגברת ב-Windows 7 ,Direct3D Compute Shader, אבחון ל-GPU ל-AMDs, תמיכה חזקה של מעבדי Intel Atom ו-Hexcore AMD, והתוכנה כוללת גם תמיכה לכל ערכות השבבים האחרונות. לסיכום, מהדורות Everest Ultimate ו-Home הן באמת תוכנות מרשימות ושתיהן ממש חיוניות.

כולל סיראל.

Sony ACID Pro 7.0

Sony ACID Pro 7.0 להורדה

תוכנה מקצועית לעיצוב מוסיקה, אפקטים שילוב של כמה מנגינות. SONY היא חברה מצטיינת בתחום המוסיקה. תוכנה מומלצת לכל מעצב מוסיקה.

אלכוהול 120 2.0.2.4713 Retail Multilanguage

אלכוהול 120 2.0.2.4713 Retail Multilanguage להורדה

אלכוהול 120% (Alcohol 120%) היא תכנה די מפורסמת למערכות הפעלה מבוססות Windows. כמו כן, היא גם תוכנת צריבה של CD ו-DVD. עם Alcohol 120% , אתה יכול ליצור גיבוי וירטואלי לשירים והתמונות במחשב האישי שלך. יתר על כן, אתה יכול לבחור לאחסן את קבצי אודיו ווידאו שלך על יותר מ-30 כוננים וירטואליים ללא מאמץ.